ارزان ترین فارسی مستند محمدعلی فارسی

ارزان ترین: فارسی مستند محمدعلی فارسی انتخابات 96 حجت الاسلام رئیسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برابر استقلال شایسته پیروزی بودیم/ از بیرون به داور گفتند پنالتی را برگردان ، جلالی

سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: اگر از خودگذشتگی بیشتری داشتیم، پیروز می‌شدیم.

برابر استقلال شایسته پیروزی بودیم/ از بیرون به داور گفتند پنالتی را برگردان ، جلالی

جلالی: برابر استقلال شایسته پیروزی بودیم/ از بیرون به داور گفتند پنالتی را برگردان

عبارات مهم : پیروزی

سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: اگر از خودگذشتگی بیشتری داشتیم، پیروز می شدیم.

به گزارش ایسنا، مجید جلالی بعد از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: اصلا نمی توانم بگویم از بازیکنانم راضی هستم چون انتظار بیشتری داشتم. ما بازی بدی نکردیم و جلوی تیم بزرگی مثل استقلال موقعیت های خوبی داشتیم. این اصلا خوب نیست که در موقعیت های مهم از خودگذشتگی نداریم. کاملا شایسته پیروز بودیم ولی نیاز به گذشت زیاد داشتیم. کاملا پیروزی در دسترس ما بود. در مورد آن صحنه پنالتی هم اولا خسرو حیدری بازیکن ما را با دست زد. حتی اگر پنالتی هم نبود و داور آن را اعلام کرد و بعد کمک داور بیاید و یک گروهی از بیرون به داور بگویند که پنالتی را برگرداند، خوب نیست.

برابر استقلال شایسته پیروزی بودیم/ از بیرون به داور گفتند پنالتی را برگردان ، جلالی

او افزود: من این را شنیدم که از بیرون به داور گفتند پنالتی را برگردان. سرپرست زمین و بازی و داوری اگر بخواهد هر دفعه نظر بدهند که کار نمی شود. این بدعت خوبی نیست. اگر قانون ویدئو چک باشد یک چیز دیگر هست. جهت نخستین بار است که جهت تیم خودم چنین چیزی را می بینم. امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم. در سه بازی اخیر آن قدر خوب بودیم که می شد برنده باشیم ولی از موقعیت ها استفاده نکردیم و امتیازهای مهمی را از دست دادیم.

او افزود: ما امروز تیم بهتر بودیم. اگر راضی نیستم جهت این است که گذشت نداشتیم و البته نیاز به تلاش زیاد هم داشتیم. من از بازیکنانم امروز توقع داشتم. جهت صدرنشینی باید زیاد تلاش کنیم. نمی توان به یک انرژی ثابت جهت بازی های مان بسنده کنیم. تعویضی های ما انرژی جدیدی به تیم ندادند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: اگر از خودگذشتگی بیشتری داشتیم، پیروز می‌شدیم.

سرمربی پیکان در پاسخ به سوالی راجع به عقب نشینی تیمش در نیمه دوم گفت: از هنگامی که که ۱۰ نفره شدیم و تعویض های مان را انجام دادیم در یک ربع آخر عقب رفتیم. من جهت همین خیلی ناراحتم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با وجود ۱۰ نفره بودن، تیمش به دنبال گلزنی بود، اظهار کرد: با تحلیلی که من از بازی داشتم، به بازیکنان گفته بودم که می توانیم پیروز باشیم. بازیکنان تلاش کردند ولی از آن تلاشی که من می خواستم کمتر بود. من از تعویضی ها خیلی توقع دارم. هر سه تعویضمان خوب نبودند. البته بختیار یک کمی بهتر بود ولی او هم انتظار کامل مرا برآورده نکرد. من جهت بازیکنان شرایط را تشریح کردم و آنها باید اثر می گذاشتند.

جلالی راجع به نقل و انتقالات پیش رو گفت: ما نفرات زیادی نداریم. کلا ۱۶ بازیکن بزرگسال داریم که دو، سه تای آنها هم مصدوم هستند. ما چند جوان آوردیم که با ما تمرین می کنند. در نیم فصل در نظر داریم تا جایی که بضاعت مالیمان اجازه دهد بازیکن جذب کنیم.

برابر استقلال شایسته پیروزی بودیم/ از بیرون به داور گفتند پنالتی را برگردان ، جلالی

واژه های کلیدی: پیروزی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog