ارزان ترین فارسی مستند محمدعلی فارسی

ارزان ترین: فارسی مستند محمدعلی فارسی انتخابات 96 حجت الاسلام رئیسی

گت بلاگز ماشین توضیحاتی راجع به قیمت پژو 2008

شایعاتی راجع به قیمت پژو 2008 مطرح شده است است که گفته می شود قیمت پژو 2008 حدود 120 میلیون تومان خواهد بود, ولی این شایعات واقعیت دارد؟

توضیحاتی راجع به قیمت پژو 2008

شایعاتی راجع به قیمت پژو 2008 مطرح شده است است که گفته می شود قیمت پژو 2008 حدود 120 میلیون تومان خواهد بود, ولی این شایعات واقعیت دارد؟

قیمت پژو 2008 چقدر خواهد بود؟

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص رقم پیش‌فروش ماشین پژو ۲۰۰۸ و نیز ارقام متفاوتی که در ارتباط با قیمت بالای تمام شده است این ماشین مطرح می‌شود توضیح داد.

محسن صالحی نیا با تاکید بر اینکه ارقامی که در ارتباط با رقم تمام شده است پژو ۲۰۰۸ اعلام می‌شود، تاکنون به صورت رسمی تایید نشده است اظهار کرد: رقم مورد تایید بر اساس ضوابطی است که شرکت ایران خودرو و سایر شرکت‌ها ملزم به رعایت آن هستند.

وی در پاسخ به اینکه صحبت‌های مختلفی قبل از شروع پیش‌فروش این ماشین در ارتباط با قیمت آن مطرح شده است بود که به نظر می‌رسید در نهایت با قیمت پایین‌تر از ۱۰۰ میلیون تومان در اختیار متقاضیان قرار گیرد، گفت: بنده به شخصه نمی‌دانم که این صحبت‌ها از کدام منبع مطرح می‌شود و تاکنون استنادی جهت قیمت این ماشین وجود ندارد آیا که به صورت رسمی هیچ رقمی اعلام نشده است.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: اگر مرجعی به صورت رسمی قیمت این ماشین را اعلام کرده به ما اطلاع دهید تا پیگیری‌های مورد نیاز انجام شود ولی تا جایی که اطلاع داریم درخصوص قیمت این ماشین رقم نهایی و رسمی اعلام نشده است.

توضیحاتی راجع به قیمت پژو 2008

او در پاسخ به اینکه آیا پیش‌پرداخت اولیه ۶۰ میلیون تومانی به منزله قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی این ماشین نیست؟ تصریح کرد: خیر. پرداخت این میزان پیش‌پرداخت به منزله مشخص شدن قیمت ماشین نیست و قیمت رسمی با هماهنگی مراجع ذی‌ربط و مسئول بعد از شرایط پیش‌فروش اعلام می‌شود.

قرار بر این بود خط تولید پژو ۲۰۰۸ اسفندماه سال گذشته رونمایی شود ولی در نهایت خط تولید نخستین محصول یکسان ایران خودرو و پژو تحت عنوان پژو ۲۰۰۸ اوایل اردیبهشت ماه امسال کارش را شروع کرد.

پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ از ابتدای تیرماه امسال شروع و رقم پیش‌پرداخت اولیه ۶۰ میلیون تومانی جهت آن در نظر گرفته شد. طبق صحبت‌های مختلفی که قبل از پیش‌فروش این ماشین به صورت غیر رسمی مطرح بود، به نظر می‌رسید که قیمت تمام شده است پژو ۲۰۰۸ کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود که در نهایت با توجه به قیمت ۶۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسد.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: ماشین | میلیون | ارتباط | سرگرمی | ماشین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog