ارزان ترین فارسی مستند محمدعلی فارسی

ارزان ترین: فارسی مستند محمدعلی فارسی انتخابات 96 حجت الاسلام رئیسی

گت بلاگز ورزشی جهت تیم ملی جودو کارگران آرزوی موفقیت دارم/ دیگر به گرفتن سهمیه المپیک فکر نمی کنم ، ملایی

ملی پوش جودو گفت: دیگر به گرفتن سهمیه المپیک فکر نمی کنم و با خدای خودم عهد کردم که در سال تازه فقط طلایی باشم.

جهت تیم ملی جودو کارگران آرزوی موفقیت دارم/ دیگر به گرفتن سهمیه المپیک فکر نمی کنم ، ملایی

سعید ملایی عضو تیم ملی جودو کشورمان در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، گفت: مرحله تازه اردوهای تیم ملی از امروز شروع شده است و من هم بعد از مسابقه های قهرمانی آسیا تمریناتم را شروع کردم و حتی از یک روز تمرین هم نباید غافل شوم.
وی در خصوص کسب مدال نقره قهرمانی آسیا افزود: خدا را شکر می کنم که با دست پر برگشتم فقط جهت مدال طلا رفته بودم ولی در فینال و با یک اشتباه خودم و کم لطفی داوران نتوانستم مدال طلا را بگیرم. این مدال را به خانواده جودو تقدیم می کنم و می خواهم به جمع سه نفر برتر دنیا برسم.
ملی پوش وزن ۸۱ کیلوگرم کشورمان در خصوص اردوی یکسان با تیم ملی جودو کارگران تصریح کرد: تعدادی از اعضای تیم ملی جودو کارگران از ملی پوشان قدیمی هستند و تعدادی هم از ملی پوشان حال حاضر تیم ملی جودو بزرگسالان هستند که ما هم در این اردو تمرین یکسان خوبی با آنها انجام می دهیم. کارگران تیم ملی خوبی دارند و امیدوارم آنها بتوانند در مسابقه های جهانی کارگران که در لتونی برگزار می شود عالی ترین مدال ها را بگیرند.
ملایی در خصوص اعزام به اردوی یکسان ژاپن اظهارداشت: نوزدهم خردادماه عازم ژاپن هستیم. تمام کشورهای دنیا در آنجا هستند این اردوی یکسان در ژاپن به ما می تواند کمک زیادی کند چون اکثر جودوکاران خوب دنیا در آنجا حضور دارند.
وی در خصوص مسابقه های گرند پریکس چین افزود: بعد از اردوی یکسان در ژاپن به مسابقه های گرند پریکس چین اعزام می شویم و اکثر حریفان من هم در آنجا حضور خواهند داشت که امیدوارم طلا بگیرم.
ملایی در آخر خاطرنشان کرد: در سال تازه با خدای خودم عهد کردم که در سال تازه طلایی باشم و دیگر نمی خواهم به کسب سهمیه المپیک فکر کنم و می خواهم از این به بعد به مدال المپیک فکر کنم .
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: المپیک | مسابقه | کارگران | سعید مولایی | عضو تیم ملی جودو | فدراسیون جودو | مسابقات قهرمانی آسیا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog